برمک نیوز

خبرهای داغ روز

کارتریج چیست؟چه در خانه پرینتر داشته باشید و چه در محل کار از این دستگاه استفاده می کنید، در هر صورت، آشنایی با برخی از قسمت های مهم این دستگاه مانند کارتریج ضروری است. در این مقاله شما را با این قسمت و نحوه عملکرد آن، انواع پرینترهای لیزری و کارتریج جوهر افشان آشنا می کنیم.

کارتریج چاپ چیست و چه کاربردی دارد؟

کارتریج در لغت به معنای ظرف حاوی جوهر یا مواد دیگر است و برای استفاده در سیستم های مختلف در نظر گرفته شده است. کارتریج مورد استفاده در تجهیزات چاپ نیز همین ویژگی ها را دارد و موادی را که در فرآیند چاپ استفاده می شود را در خود ذخیره می کند.

بسته به مدل چاپگر شما، کارتریج های چاپگر شما مقدار مشخصی جوهر یا تونر را در خود جای می دهند. در فرآیند چاپ، این مواد از طریق نازل یا درام بر روی کاغذ مورد نیاز پخش شده و چاپ انجام می شود. تونر و کارتریج جوهر مورد استفاده در پرینترهای لیزری و جوهرافشان هر کدام عملکرد خاصی دارند که در ادامه به معرفی این عملکردها و مزایای آن می پردازیم.

کارتریج جوهر در چاپگر جوهر افشان

کارتریج های چاپگر جوهرافشان اساساً مخازن ذخیره جوهر هستند که در این نوع چاپگرها استفاده می شوند. این مدل شامل یک سر و چند نازل روی سر است که جوهر را روی سند می پاشند. جوهر مورد استفاده در چاپگرهای جوهر افشان حاوی رنگ یا رنگدانه است.

مزایای کارتریج جوهر

کارتریج های جوهر قیمت مناسبی دارند و انتخابی مقرون به صرفه برای مصارف خانگی هستند.

جوهر چاپ شده روی اسناد برای خشک شدن نیازی به گرما ندارد

اسنادی که چاپ می کنند کیفیت بسیار بالایی دارند.

کارتریج تونر یا کارتریج لیزری در چاپگر لیزری

در پرینترهای لیزری به مخزن نگهداری مواد مورد نیاز برای چاپ کارتریج نیز می گویند. اما این نوع که در بین کاربران به عنوان کارتریج تونر نیز شناخته می شود، حاوی ماده کاملا متفاوتی است. مواد ذخیره شده در آن تونر نام دارد که ترکیبی از پلی استر، اکسید آهن و کربن است. این پودر فشرده از طریق بخشی به نام "درام" به کاغذ منتقل می شود. به عبارت دیگر تونر موجود در کارتریج پرینتر لیزری دارای بار منفی است و بنابراین به کاغذ دارای بار مثبت می چسبد و چاپ می کند.

مزایای کارتریج تونر یا کارتریج لیزری

سرعت کلیک بسیار بالا

باید بتواند پرداخت کند

قابلیت چاپ بالا

عمر طولانی تر از کارتریج جوهر

آخرین کلمه

مطالب ذکر شده در این مقاله به شما اطلاعات کلی و مختصری در مورد کارتریج پرینتر جوهرافشان آوافرهنگ و کارتریج پرینتر لیزری می دهد. اما اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، در اینجا مقاله کامل تری در مورد کارتریج ها وجود دارد. فرهنگ آریایی را از سایت آوا از طریق لینک بخوانید.


[ بازدید : 3993 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 13 بهمن 1402 ] [ 11:35 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

همه چیز درباره کمپرسور یخچالبرای اینکه یخچال بتواند سیستم خنک کننده خود را تنظیم کند و از ورود گرما به داخل یخچال جلوگیری کند، به دستگاهی برای این کار نیاز است. کمپرسور وسیله ای است که برای جلوگیری از ورود گرما و افزایش ظرفیت خنک کنندگی فضای داخلی یخچال و موتور یخچال به پشت یخچال متصل می شود.

کمپرسور چگونه کار می کند؟

در تعمیرات یخچال بوش به این نکته توجه کنید که کمپرسور از یک پمپ تشکیل شده است. پمپ در فضایی متشکل از روغن و چند بیت داخل کمپرسور آب بندی می شود. چندین لوله به قسمت بیرونی کمپرسور متصل می شوند. کمپرسور گازی را که در داخل یخچال در گردش است از طریق پمپ به لوله منتقل می کند و آن را به محفظه یخچال می فرستد.


اجزای کمپرسور و عملکرد آنها

یک کمپرسور از یک پیستون، یک میل لنگ و یک سوپاپ تشکیل شده است. میل لنگ توسط یک موتور ناهمزمان در داخل محفظه کمپرسور به حرکت در می آید. خوک مانند یک پمپ عمل می کند. با اعمال فشار به سوپاپ ها باعث بسته شدن بازوهای پمپ و انتقال گاز مبرد به سیلندرها می شود. با عمل پیستون گاز دائما وارد لوله ها شده و از آنجا وارد داخل یخچال می شود.

کمپرسور کار نمی کند

از آنجایی که کمپرسورها نمایندگی بوش دائما روشن و کار می کنند، ممکن است فرسوده شوند.

دلایل خرابی کمپرسور:

1) مشکل کویل ها و سوختن آنهاست: اگر اتصالات برق ساختمان و پریز برقی که یخچال به آن وصل است خراب و ناپایدار باشد، کویل ها از کار می افتند و می سوزند.

2) از بین رفتن آب بندی داخلی: زمانی که عمر کمپرسور به پایان می رسد، روغن داخل آن می ریزد، خنک کننده از کار می افتد و کمپرسور می سوزد.

3) افزایش صدا و گرفتگی کمپرسور: اگر کمپرسور صدای تق تق می دهد و این صدا مربوط به رله استارت نیست، کمپرسور از کار افتاده است. گاهی اوقات این اتفاق در ابتدای نصب به دلیل نصب نادرست می افتد.

برای تعویض کمپرسور

پس از بررسی و تعویض اتصالات و اجزای کمپرسور، مدار گاز و کمپرسور باید جاروبرقی شده و با گاز پر شود که بسیار حساس است و باید با توجه به وزن دستگاه تنظیم شود. پس از این مراحل، کمپرسور به یخچال جوش داده می شود.


[ بازدید : 2400 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 12 بهمن 1402 ] [ 13:07 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام «زندگی کن»


متن آهنگ علی زند وکیلی زندگی کن

رﻫﺎ ﻛﻦ دﻳﮕﻪ ﻏﺼﻪ ﻫﺎﺗﻮ ﺑﺪون ﻗﺪر اﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﺗﻮ

ﺑﻪ ﺧﺪا اﻳﻦ روز و ﺷﺒﺎ ﺑﺮﻧﻤﻴﮕﺮده ﻣﻴﺒﺎزه اوﻧﻰ ﻛﻪ ﭘﻰ ﻏﺼﻪ ﻣﻴﮕﺮده

ﻛﺠﺎﻳﻰ ﺟﻮﻧﻢ ﻏﺼﻪ رو ول ﻛﻦ ﻳﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﻋﻤﺮو ﺻﺮف دل ﻛﻦ

ﺗﻮ دﻟﺖ ﭘﺎﻛﻪ ﻣﺚ ﻳﮏ ﺗﻨﮓ ﺑﻠﻮره ﺗﻮ ﻛﻪ ﺷﺎدی ﺧﻮﻧﻪ ی دل ﭼﺸﻤﻪ ی ﻧﻮره

ﺑﺴﻪ دﻳﮕﻪ اﻳﻦ ﻣﺎﺗﻤﻮ ﺧﺪا ﺑﺴﻪ دﻳﮕﻪ اﻳﻦ ﻋﺰا ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻧﻴﺎﻓﺮﻳﺪه ﺧﺪا روزی واﺳﻪ ﻏﺼﻪ ﺧﻮردن

زﻧﺪﮔﻴﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻣﻌﺠﺰس ﻛﻪ ﺧﺪا ﻫﺪﻳﻪ داده ﺗﻠﻔﺶ ﻧﻜﻦ ﻧﻴﺎﻓﺮﻳﺪه ﺧﺪا روزی واﺳﻪ ﻏﺼﻪ ﺧﻮردن

ﭼﻰ ﻣﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺑﺎﺷﻰ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺷﺎد و ﺧﻨﺪون ﻧﺒﻴﻨﻢ ﭼﺸﺎﺗﻮ ﮔﺮﻳﻮﻧﻮ ﭘﺮﻳﺸﻮنﻫﺮ روز واﺳﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻓﺮﺻﺘﻪ ﺟﺪﻳﺪه ﻫﺮ روزه ﺧﺪا ﭘﺮ ﻧﻮره اﻣﻴﺪه

ﺑﺒﻴﻦ ﺷﺎدﻳﻪ ﭘﺮﻧﺪه ﻫﺎرو ﻛﻪ ﺷﺎدن ﺣﺘﻰ ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ارزن

ﭼﻪ ﺣﻴﻔﻪ ﻏﺼﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻰ واﺳﻪ ﭼﻴﺰاﻳﻰ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺎرزن

ﭼﺮا ﻓﻜﺮ ﻛﺮدی ﻳﺎدت ﭼﻮن ﺷﺐ ﻳﻠﺪاﺳﺖ ﻏﻢ و ﺷﺎدی دﻧﻴﺎ ﭼﻨﺪ روزی ﺑﺎ ﻣﺎﺳﺖ

ﻣﺚ اﻳﻦ آﻫﻨﮓ دﻧﻴﺎ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ ﻧﺠﻨﺒﻰ ﻣﻴﺒﻴﻨﻰ آﺧﺮه راﻫﻪ ﻧﺪارﻳﻢ ﺣﺮﻓﻰ واﺳﻪ ی ﮔﻔﺘﻦ

ﺑﻪ ﻏﻴﺮ از اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻴﺎ زﻧﺪﮔﻰ ﻛﻦ ای دوﺳﺖ


آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام «زندگی کن»


[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 6 بهمن 1402 ] [ 10:02 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

ویژگی های یک یخچال خوب چیست؟هنگام خرید یخچال، به طور کلی معیارهای متفاوتی وجود دارد که بسته به نیاز، وضعیت مالی و محیط زندگی فرد، هنگام خرید باید در نظر گرفت. با این حال، اشتباه رایجی که اکثر مردم هنگام خرید مرتکب می شوند این است که همه می پرسند یک یخچال خوب چه ویژگی هایی دارد و معمولا قبل از در نظر گرفتن نیازهای خود یا شرایط اقتصادی یا محیطی سعی می کنند ویژگی های یک یخچال خوب را بررسی کنند. ویژگی های یک یخچال خوب و نکته مهم در خرید یخچال از حقوق انکار ناپذیر خریدار است. اما به دلیل وجود برندها و مدل های مختلف یخچال، انتخاب یک یخچال خوب تنها بر اساس ویژگی های آن نمی تواند نیاز شما را به طور دقیق برآورده کند، بنابراین بهتر است هنگام خرید، معیارهای مهم و اساسی تری را بررسی کنید تا از خرید رضایت بخشی مطمئن شوید. برای آشنایی بیشتر با ویژگی یخچال ها با این مقاله از تعمیر بوش همراه باشید.


بنابراین در هنگام خرید یخچال نیاز به راهنمای جامع و کاملی داریم که ما را در بررسی ویژگی های مختلف یخچال و سازگاری این ویژگی ها با شرایط مالی و محیطی راهنمایی کند که معمولا به صورت کاربردی و مهم ارائه می شود. نکته ها. انجام می دهند.

نکات مهم هنگام خرید یخچال

یخچال یکی از مهم ترین و مجلل ترین لوازم آشپزخانه است که باید برای تعمیرات یخچال بوش دقت زیادی داشته باشید. از یخچال ها اغلب برای زندگی در محیط خانه مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین بهتر است در خرید دقت کنید تا هزینه های مصرفی را هدر ندهید، خرید یک یخچال خوب و باکیفیت نه تنها برای رفع نیاز اعضای خانواده باشد. و همچنین از تماشای آن لذت ببرید. برای این منظور، با توجه به نظر کارشناسان، بهتر است هر مدل و نوع برند را بر اساس برخی معیارهای کلی ارزیابی کرد تا تمامی مشخصات محصول از نظر قابلیت ها، ویژگی های طراحی، مصرف برق، عملکرد دستگاه، قیمت و سایر مشخصات عملکردی و ساختاری به دقت ارزیابی می شوند.


بدین ترتیب در این قسمت از مقاله برای ارائه راهنمای خرید یک یخچال خوب شما را با معیارها و نکات مهم خرید یخچال آشنا می کنیم:

کمک هزینه

در ابتدای کار باید توانایی مالی خود را در زمینه خرید یخچال بررسی کنید و برای این منظور بهتر است ابتدا جیب مبارک را بررسی کنید. و ببینید به کدام برند اعتماد دارید؟ کدام قسمت را می خواهید؟ چه تجهیزات و گزینه هایی از یخچال نیاز دارید؟ و…. تنظیم بودجه و توانایی های مالی به شما کمک می کند تا کارآمدتر و مقرون به صرفه تر خرید کنید و در نتیجه از خرید خود بهره مند شوید. و توجه داشته باشید که قیمت یخچال به معیارهای مختلفی بستگی دارد که هنگام مقایسه قیمت ها باید به آنها توجه کنید.

نوع و مدل یخچال

با توجه به محصولات مختلف موجود در بازار لوازم خانگی، با در نظر گرفتن نیازهای مختلف در استفاده از یخچال فریزر، این لوازم به طور کلی به روش های مختلفی طراحی و ساخته می شوند تا برای مصارف مختلف خانگی، تجاری، صنعتی و ... مناسب باشند. با محیط زیست پس قبل از خرید یخچال بهتر است مدل های مختلف آن را بشناسید

فریزرهای بالا و پایین یخچال:

کولرهای بالا و پایین یکی از پرطرفدارترین و پرطرفدارترین محصولات و مطمئناً پرفروش ترین در محیط های مختلف که از کولرها استفاده می شود و فریزر کار می کند. محبوبیت این محصول به دلیل تناسب مناسب آن است. به این ترتیب هر دو بخش یعنی. یخچال و فریزر در یک واحد نصب می شوند و فضای کمتری را اشغال می کنند. بنابراین اگر به دنبال یک یخچال مناسب هستید، ممکن است یک یخچال سطحی برای یک محیط کوچک مناسب باشد. یخچال دو نفره:

یخچال های دو نفره که امروزه توسط برندهای مختلف به فروش می رسند یکی از جادارترین مدل های یخچال هستند که در هر محیطی قابل استفاده هستند. البته توجه داشته باشید که در این مدل سیستم خنک کننده - انجماد در دو بدنه مجزا ارائه شده و از نظر ابعاد فضای بیشتری را اشغال می کنند. شما می توانید این مدل را در برندها و مدل های مختلف ایرانی از جمله یخچال دو نفره دیپوینت، یخچال دو نفره الکترواستیل، یخچال دو نفره هیمالیا، یخچال دو نفره امرسون، یخچال دو نفره دپوینت و یخچال دو نفره الکترواستیل خریداری کنید. البته از نظر قیمت با هم فرق دارند.

یخچال ساید بای ساید با فریزر:

یخچال های جانبی به عنوان مدرن ترین لوازم آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. و به گفته کارشناسان، این محصولات که دارای گزینه های مختلف هستند، اغلب بالاترین امتیاز را در رتبه بندی مدل های یخچال دریافت می کنند. البته باشگاه هواداران خودش را دارد. یخچال های ساید بای ساید به دلیل ویژگی های متفاوتی که نسبت به یخچال های دو طرفه و تاسیسات سازگار با محیط زیست دارند، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اما در هنگام خرید یخچال ساید بای ساید بهتر است مدل های مختلف آن را بررسی کنید و با برندها آشنا شوید. از این نظر محبوب ترین برندهای یخچال مانند ایران ساید، ساید بای ساید دپوینت و ساید می باشند. امرزن اغلب به عنوان بهترین توصیه می شود.

1 یخچال:

یخچال های کوچک یا یخچال های انفرادی که معمولا با عملکردهای فردی طراحی می شوند یعنی تمام یخچال ها یا تمام یخچال ها یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی در محیط های اداری، شرکت ها، هتل ها و پذیرایی ها و یا استفاده به عنوان یخچال دوم در منزل می باشد. که به طور کلی وجود دارد. ابعاد و اندازه های مختلف و برندهای مختلف در بازار. یخچال های کوچک معمولاً در مدل های رومیزی (3 فوت)، 5 فوت، 6 فوت، 7 فوتی و هتلی ارائه می شوند و نسبت به سایر مدل های یخچال فریزر مقرون به صرفه تر هستند.

برند یخچال

برخی معتقدند خرید لوازم جانبی خارجی می تواند تضمین کننده کیفیت کالا باشد. اما در حال حاضر با گسترش محصولات تقلبی و تقلبی در بازار، خرید محصول اصلی قطعا چالش برانگیز است و اغلب می توانید برای محصولاتی که یک ماه دوام ندارند، هزینه زیادی پرداخت کنید. پس در خرید یخچال دقت کنید.

شاید عجیب به نظر برسد اگر بگوییم خرید یخچال ایرانی ارزان قیمت یک انتخاب خوب و اقتصادی برای خانواده های ایرانی است. اما صبر کنید، با نگاهی به برندهایی مانند اسنوا، الکترواستیل، امرسان، ایست کول، ایکس ویژن، برفاب، بست، پارس، پاکشوما، دیپوینت و هیمالیا و قیمت محصولات آنها، کم کم متوجه خواهید شد که خرید در برخی از محصولات گران قیمت است. کشورها. کالاها در بازار پر رقابت امروزی لوازم خانگی ایران، کاری هوشمندانه است.

شما می توانید با بررسی رضایت مشتری، قیمت انواع محصولات و قیمت سایر لوازم خانگی باکیفیت، بهترین برند یخچال ایرانی را انتخاب کنید و با بررسی قیمت یخچال ایرانی در بازارهای مختلف، یک یخچال با کیفیت ارزان خریداری کنید.

ویژگی ها و گزینه ها

ویژگی یک یخچال خوب ویژگی های آن است. امروزه با توجه به تنوع برندها و مدل های یخچال در بازار، ویژگی ها و قابلیت های محصولات تغییر قابل توجهی یافته است. فناوری های جدید در این زمینه را ببینید. قابلیت هایی مانند حالت Eco یا Holiday، کاهش انرژی، کولر یا صندوق عقب، سیستم یخ زدایی خودکار، کنترل هوشمند دما، روشنایی داخلی LED، کنترل رطوبت و غیره. می توانید آنها را بررسی کنید.

ابعاد و ابعاد یخچال

یکی از نکاتی که در انتخاب یخچال باید به آن توجه کرد، توجه به ابعاد و اندازه و ظرفیت دستگاه است، بنابراین لازم است ابعاد یخچال از جنبه های مختلف از جمله کنترل ظرفیت، مصرف برق، فضا و فضا در محیط اطراف فضای اشغال شده.آشپزخانه کنترل شده. توجه داشته باشید که ابعاد یخچال تاثیر زیادی بر میزان انرژی مصرفی و هزینه های مصرف آن دارد.

سطح قدرت

معمولاً روی بدنه یخچال یا در دفترچه راهنما، تعریف دقیقی از برچسب انرژی وجود دارد که به شما کمک می کند میزان انرژی مصرفی دستگاه را محاسبه کنید. یکی از نکاتی که در خرید یخچال باید به آن توجه کرد، برچسب انرژی دستگاه است. هنگام خرید لوازم خانگی بهتر است محصولاتی با سطح انرژی A به بالا خریداری کنید.

موتورها و کمپرسورها

یکی دیگر از ویژگی های یک یخچال خوب کمپرسور است. کل عملکرد یخچال به موتور و کمپرسور آن بستگی دارد. با توجه به مدل یخچال معمولا در طراحی دستگاه از دو نوع کمپرسور استفاده می شود و بهتر است با راهنمایی متخصص دستگاهی با موتور قدرتمند و کمپرسور کم صدا از نظر کارایی انتخاب کنید. رشته.

جنس بدنه و رنگ

جنس بدنه برندها و مدل های مختلف یخچال معمولا با هم متفاوت است. اما به طور کلی اکثر مدل ها دارای مواد بدنه استیل یا استیل هستند و در رنگ های سفید، تیتانیوم، استیل و نقره ای به فروش می رسند. شاید بگویید طیف رنگ در برندهای خارجی بیشتر از ایران است، اما برندهای ایرانی هستند که این رنگ ها را به زیبایی حمل می کنند. مثل برند امرسان. اگر به دنبال یک یخچال ارزان قیمت با رنگ خوب هستید پیشنهاد می کنیم از یخچال رنگی امرسان استفاده کنید.


[ بازدید : 1097 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 9 دی 1402 ] [ 16:39 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

راهکارهای کاهش جوش و آکنه در پوستجوش و آکنه مشکلات پوستی شایعی هستند که می توانند بر روی ظاهر و اعتماد به نفس فرد تأثیر منفی بگذارند. علل ایجاد جوش و آکنه متنوعی دارند از جمله تغییرات هورمونی، تماس مستقیم با باکتری ها، چربی اضافی در پوست و استفاده از محصولات نامناسب. در این مقاله، به بررسی راهکارهای کاهش جوش و آکنه در پوست می پردازیم تا بتوانید با اقدامات مناسب پوستی سالم و پاک داشته باشید.


۱. روش های تمیزکاری پوست:

- شستشوی منظم: شستشوی منظم و ملایم صورت با استفاده از محصولات مناسب و بدون عطر و رنگ می تواند به پاکسازی پوست و کاهش روغن زیاد در پوست کمک کند.

- استفاده از محصولات ضد باکتری: استفاده از محصولات حاوی عناصر ضد باکتری مانند اسید سالیسیلیک یا پروکسید بنزویل می تواند باکتری های موجود در پوست را کنترل کند و جوش ها را کاهش دهد.

- استفاده از ماسک های طبیعی: استفاده از ماسک های طبیعی مانند ماسک عسل و کرم لبنی می تواند به تمیزکاری پوست و کنترل چربی کمک کند.

۲. رعایت تغذیه سالم:

- مصرف مواد غذایی سالم: مصرف مواد غذایی سالم و غنی از آنتی اکسیدان ها مانند میوه ها، سبزیجات و ماهی های چرب امگا-۳ می تواند به بهبود سلامت پوست و کاهش جوش ها کمک کند.

- محدود کردن مصرف مواد غذایی چرب و شیرین: مصرف زیاد مواد غذایی چرب و شیرین می تواند تولید چربی بیش از حد در پوست را افزایش داده و باعث ایجاد جوش و آکنه شود.

۳. روش های درمانی:

- استفاده از محصولات ضد جوش: استفاده از کرم ها و ژل های ضد جوش حاوی عناصر مانند عصاره های گیاهی، روغن های ضد التهاب و اسید سالیسیلیک می تواند به کاهش التهاب پوست و جوش ها کمک کند.

- استفاده از داروهای دستگاهی: در برخی موارد شدیدتر، پزشک ممکن است داروهای دستگاهی مانند رتینوئیدها (مشتقات ویتامین A) یا آنتی بیوتیک ها را تجویز کند تا بهبودی پوست را تسریع کند و جوش ها را کاهش دهد.

۴. پیشگیری از عوامل تحریک کننده:

- استفاده از لوازم آرایشی مناسب: استفاده از محصولات غیرکمد ابریشمی و بدون روغن می تواند جلوی تحریک پوست و ایجاد جوش ها را بگیرد.

- جلوگیری از لمس پوست بیش از حد: لمس پوست با دست های کثیف می تواند باعث انتقال باکتری ها و تحریک پوست شود. بنابراین، بهتر است پوست را با دستان تمیز لمس کنید.

- استفاده از عوامل ضدآفتاب: استفاده از محافظت کننده های ضدآفتاب با فیلترهای SPF مناسب می تواند از تحریک ناشی از نور خورشید و تشدید جوش ها جلوگیری کند.

نتیجه گیری

برای کاهش جوش و آکنه در پوست، ترکیبی از روش های تمیزکاری پوست، رعایت تغذیه سالم، استفاده از روش های درمانی و پیشگیری از عوامل تحریک کننده ضروری است. همچنین، مراجعه به پزشک متخصص پوست خوب در تهران یا شهر محل سکونت خود و مشاوره از او نیز می تواند به شما در انتخاب روش های مناسب برای درمان جوش و آکنه کمک کند. با توجه به صبر و پیوستگی به اقدامات مناسب، می توانید پوستی سالم و خوش تراش داشته باشید.


[ بازدید : 32 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 2 دی 1402 ] [ 8:52 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

20 روش رایگان و {تضمینی} افزایش فالوور اینستاگرام + ویدیو فالونیکقبل از درخواست، باید تمام تلاش خود را انجام دهید و حساب خود را شایسته دریافت تیک آبی کنید. این روش نیازمند زمان، تلاش و تخصص است، اما با توجه به تاثیرگذاری آن در افزایش فالوور، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. می توانید به صورت ویژه از پتانسیل آن ها استفاده کنید. علاوه بر حذف فالووینگ در اینستاگرام از طریق لیست Followings، این کار از طریق صفحه پروفایل نیز امکانپذیر است. این صفحه ای که الان براتون لینک میدم توی یه ویس توضیح میده که اینستاگرام بر اساس چه الگوریتمی ربات ها رو شناسایی میکنه. وارد حساب خود شوید، از صفحه پروفایل خود بازدید کرده و منوی کشویی را باز کنید. توجه: وارد کردن مشخصات جعلی یا غیر واقعی می تواند باعث از بین رفتن اعتبار یا حتی پاک شدن حساب شما شود. بنابراین اگر بدنبال این نشان ارزشمند هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید با ما همراه شوید. گزینههای پیشرفتهتر در تصویر زیر نشان داده شدهاند. پس از اینکه همه موارد را پر و Category خود را انتخاب کردید، باید تصویر (اسکن یا عکس گرفته شده با موبایل) از پاسپورت خود را بارگذاری کنید. برای مثال برای حساب تجاری، باید business/brand را انتخاب کنید. برای حساب های تجاری، نام شرکت را تایپ کنید. Known as: برای حساب های شخصی، باید از نام مستعار استفاده کنید. می توانید از سایت هایی که ربات های اینستاگرام تحت وب ارائه می دهند کمک بگیرید . با استفاده از این روشها میتوانید به سادگی حذف دنبال کننده و دنبال شونده در اینستاگرام را انجام دهید. در ربات تحت وب اینستاگرام شما بعد از پرداخت هزینه با یک پنل مواجه خواهید شد که باید تنظیمات را انجام داده و بعدا افزایش فالوور شما بخصوص در روزهای اول بسیار به ندرت است و کم کم این افزایش فالوور اتفاق می افتد.

زمانی که فالوورهای اینستای شما افزایش یابند، می توانید از طریق تبلیغات درآمد بسیار زیادی داشته باشید. وقتی صحبت از تشویق کردن مردم به دنبال کردن شما در اینستاگرام می شود، داشتن یک استایل مشخص و تا حد زیادی ثابت می تواند بسیار مفید باشد. در این راهنما، نحوه تأیید شدن در اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد، همچنین 5 نکته اضافی برای اطمینان از دریافت تیک آبی رنگ را پوشش می دهیم. برای این منظور اطمینان حاصل کنید که تنها بهترین آثارتان را به اشتراک میگذارید و از انتشار هر چیزی که ممکن است زیر سطح استاندارد به نظر برسد خودداری کنید؛ این کار از جذابیت فید عکس شما میکاهد. اطمینان حاصل کنید که بیوگرافی شما می تواند معرف خوبی برای شما یا برند شما باشد. بسیاری از پیجها وجود دارد که به دلیل دیزاین خوبی که دارند. برای جدی گرفتن درخواست خود دلیل بیاورید. گرفتن تیک آبی برای برخی کسب و کارها لازم و حتی از نان شب هم واجب تر است. از آنجا، پیوندی به تنظیمات (settings) مشاهده خواهید کرد. برای رفتن به مرحله بعدی، روی منوی تنظیمات (settings) ضربه بزنید. 1. در لیست بازشده، روی گزینهی Unfollow بزنید. محتوای پستهای بیشتر افرادی که در لیست پرطرفدارترین اینفلوئنسرهای ایرانی حضور دارند مانند حسن ریوندی، محمدامین کریمپور، میلاد قاسمیخواه، محسن ایزی و عرفان علیرضایی ویدئوهایی با ماهیت طنز است که در اینستاگرام به اشتراک میگذارند. همچنین با نحوهی حذف دنبال کننده در اینستاگرام نیز آشنا خواهید شد. این فالوورها از ارسال تبلیغات در برنامه های دیگر و همچنین اینستاگرام های غیررسمی جذب میشوند. 1. ارسال عکس با فیلم در پروفایل شخصی کنید که برای همیشه ذخیره می شود. هشتگ اصلی خود را در قسمت سرچ بر اساس تگ در اینستاگرام وارد کنید تا به شما نشان دهد چه هشتگ هایی شبیه به هشتگ جست و جو شده شما وجود دارند که عکس های زیادی با آن ها برچسب گذاری شده است.

باید بدانید که شکست بسیار سختی را بعد از جدایی از این مدل معروف تجربه کرد و برای مدت ها وارد رابطه نشد و در اینستاگرام خود دلیل آن را فکر مردن به این شخص خواند. به همین دلیل ممکن است بعد از افزایش تعداد فالووینگهای پیج خود، به فکر حذف کردن آنها باشید. بسیاری از پیجهای قوی وجود دارد که بعد از به نتیجه رسیدن فالوور و مخاطبان خود برای دیده شدن بیشتر از خرید فالوور ارزان فیک اینستا استفاده میکنند. این شرکت در لینکدین خود متنی منتشر کرد مبنی بر این که مخاطبان میتوانند زوایای متفاوت این شرکت را در اینستاگرام دنبال کنند . بنابراین برای جلب توجه مخاطبان و ترغیب آن ها به فالو کردن ناچار به خرید فالوور اینستاگرامی هستند. مشکل زمانی برجسته می­شود که صفحات اینستاگرامی زمانی به فکر حذف فالوورهای فیک و جعلی می افتند که هزاران دنبال کننده دارند. بیشتر کاربران به دنبال قیمت مناسب و دلخواه خود میباشند. فالوور ارزان اینستا هرچند فیک میباشد ولی مناسب بسیاری از کسب و کارها جهت بیشتر دیده شدن و شروع پیشرفت در کسب و کار میباشد. اگر شما محصولی برای فروش در سایت خود دارید لینک آن را در استوری بگذارید تا کاربران پیج از آن بازدید کنند. در این میان برخی از صفحات تازه کار برای اینکه به تعداد فالوور زیاد در بازه زمانی کوتاه برسند، از فالوور رایگان اینستاگرام استفاده می کنند. اگه مجبور باشی بین اینکه دیگه خودتو نبینی یا این که آدما رو نبینی، کدومو انتخاب می کنی؟ فایل را انتخاب و بارگذاری کنید.

شما باید آنها را متقاعد کنید که ارزش تائید شدن را دارید. ناراحتم بودم که چرا هی از تعدادمون کم میشه در عین زیاد شدن! احتمالاً از این موضوع مطلع هستید که تعداد زیاد فالووینگ، باعث کاهش اعتبار پیج در اینستاگرام میشود. پس می توان نتیجه گرفت انتشار محتوای جذاب و با ارزش از مهم ترین دلایل جذب فالوور می باشد. 4. پس از پیدا شدن اکانت مورد نظر، وارد صفحه پروفایل او شوید. 3. در کادر Search موجود در بالای صفحه، یوزرنیم کاربری را که میخواهید آنفالو کنید، وارد نمایید. 2. پس از پیدا شدن نام کاربری مورد نظر، روی گزینهی Remove مقابل یوزرنیم کلیک کنید. 2. پس از پیدا شدن حساب کاربری مورد نظر، روی گزینهی Following مقابل یوزرنیم کلیک کنید. پس از باز کردن تنظیمات، به پایین پیمایش کنید تا پیوندAccount را ببینید و روی آن ضربه بزنید. 1. روی آیکون 3 نقطه در بالای پست بزنید. 3. در این صفحه روی عبارت Followers بزنید. یعنی شما ویدئوی خود را در یک صفحه بزرگ برای تبلیغ در اینستاگرام میگذارید و در ازای ۲۴ ساعت و یا مدت زمان مورد نظرتان برای آن هزینه میپردازید. مطمئن باشید که شما هم نظرتان در این مورد عوض می شود. 1. اگر پیج مورد نظر پرایوت باشد، باید آنفالو کردن آن را یک بار دیگر تأیید نمایید. خرید فالوور فیک اینستاگرام، اگر فقط هدف شما داشتن تعداد زیادی عدد فالوور بر روی پیج یا اکانت شما است و نیاز به انواع فالوور های دیگری ندارید میتوانید فالوور فیک اینستاگرام را خریداری فرمایید. اما برای تأیید شدن به میلیون ها، یا حتی صدها هزار طرفدار احتیاج ندارید. این آلبوم هجده آهنگ دارد که ۱۲ آهنگ آن قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند و ۶ آهنگ جدید نیز داشت.حامد همایون با ۹۰۵ هزار دنبال کننده هشتاد و یکمین خواننده محبوب در اینستاگرام است.

برای اقدام به درخواست حداقل به چند هزار دنبال کننده نیاز دارید. به دنبال افرادی بگردید که در زمینه فعالیت تان با شما همفکر هستند و حساب های توییتر آنها را دنبال کنید. اگر در سیستم عامل فعال هستید و برند تجاری معتبر (شخصی یا غیره) دارید، می توانید با تعداد بسیار کمتری هم تیک را دریافت کنید. از یک عکس یا برند حرفه ای و معتبر استفاده کنید. بعد از ایجاد پیج و انجام تدابیری که حس اعتماد مخاطب جلب شد، نوبت ایجاد حس صمیمیت در مخاطب است. این تمهیدات باید انجام شود. یکی از ستارههای جنجالی این روزها یعنی رپر معروف نیکی میناژ در حال حاضر توانسته 97 میلیون دنبالکننده را در صفحهی اینستاگرام خود جذب کند. برای اینکه بتوانید در کنار یک جمعیت زیاد قرار بگیرید از هشتگ استفاده کنید. این خواننده با 682 پست و تعداد فالوور 2 میلیون 200 هزارتایی در رتبه دوم لیست ما قرار می گیرد. اگر اینفلوئنسر هستید، در مورد مسائل تاثیرگذار اجتماعی یا موضوعات ترند و وایرال پست بگذارید و توجه مخاطبانتان را جلب کنید. این ناهماهنگی یکی از از مواردی است که باید توجه هر صاحب اکانت اینستاگرام را به خود جلب کند. بله، میتوانید از بسیاری از وبسایتهایی که فالوورهای قانونی که انسانهای واقعی هستند، فالوورهای واقعی در اینستاگرام بخرید. فالوورهای فیک یا غیرفعال اینستاگرام از کجا می آیند؟ با استفاده از این روش میتوانید سریعاً اکانت مورد نظر را آنفالو کنید. یکی از راه های این کار جستجو اسم بازیگر و یا هنرمند مورد نظر در سایت گوگل است.

نرخ تعامل یک پست با استفاده از لایک شدن، تعداد بالای نظر، شیر شدن توسط فالوورها و مواردی از این دست که نیاز به مخاطب واقعی دارد، افزایش پیدا میکند. با 30 دنبال کننده و پنج پست درخواست دریافت تیک آبی نکنید. 1. پس از انجام این مراحل، حذف دنبال کننده در اینستاگرام با موفقیت انجام خواهد یافت. 1. پس از انجام این مراحل، حذف following در اینستاگرام با موفقیت به پایان خواهد رسید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست را پر و ارسال کنید. برای افزایش شانس خود، چند کار وجود دارد که باید قبل از ارسال درخواست انجام دهید. به نظرات پستهای خود پاسخ دهید، پستهای دیگران را لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید، و به افرادی که به محتوای شما علاقهمند هستند پیام ارسال کنید. اما پرسش این است: چگونه می توان از دیگران متمایز شد؟ از هشتگ و منشن های ترند و مرتبط در استوری های خود استفاده کنید. کافی است در پست های مختلف تگ شوید. مطمئن شوید که پست واقعی، یک پیوند به سمت بالا، یا @ خود را ذکر کرده اید تا بتوانند تا حد امکان بدون مشکل به فید شما دسترسی پیدا کنند! ما همچنین می خواهیم تجربه شما را تا حد امکان یکپارچه کنیم. همچنین مانند سایر پستهای اینستاگرام، میتوانید کپشنی به این تصاویر اضافه کنید. اگر به صورت روزانه پست نمی کنید یا از استوری ها و سایر ویژگی های موجود در دسترس عموم استفاده نمی کنید، بهتر است این کار را شروع کنید. شما هم میتوانید از این نوع عکس های در کنار سایر های عکس های خود در اینستاگرام استفاده کنید. تا به اینجا دو اپلیکیشن به منظور آموزش افزایش فالوور اینستاگرام با برنامه به شما معرفی شده است؛ برای آشنایی با اپلیکشن های دیگر ادامه مطلب را از دست ندهید.

تا اینجا شما گام سوم برای جذب فالوورهای ابتدایی پیجتان را یاد گرفتهاید. فالووینگ (Following): افرادی که شما آنها را فالو کردهاید تا محتوای پیج آنها را مشاهده کنید، فالووینگهای پیج شما نامیده میشوند. برخی از دمو های خود را با ییلماز اوردغان منتشر کرده است چرا که رابطه نزدیکی با این شخص دارد. حذف following در اینستاگرام به شرطی با استفاده از روش دستی امکانپذیر است که تعداد آنها کم باشد. Full Name: اگر از نام اصلی خود برای حساب اینستاگرام خود استفاده می کنید، نام کامل را وارد کنید. یک بخش مهم در این فرم قسمت Known as می باشد که باید شغل خود یا دلیل معروفیت خود را وارد کنید. برخی از کاربران اینستاگرام دو اصطلاح فالوور و فالووینگ را به دلیل شباهت نوشتاری با یکدیگر اشتباه میگیرند و یکی را به جای دیگری به کار میبرند. در این لیست میتوانید از جوایز رایگان امیگو استفاده کنید ، همچنین پایینترین قیمت در کل کشور را تضمین کرده که با رایگان هیچ فرقی ندارد. چنانچه بخواهید شخص یا اشخاصی را از لیست فالوورهای خود حذف کنید تا دیگر به محتوای پیج شما دسترسی نداشته باشند، میتوانید از طریق لیست فالوورها این کار را انجام دهید. همچنین گاهی اوقات در تعامل با صفحات دیگر، می توانید با مدیر آن صفحه صحبت کنید تا صفحه شما را در بخش استوری تبلیغ کند، بدون آن که هزینه ای از شما دریافت کند؛ البته شما هم باید کاری در قبل تبلیغ کردن انجام دهید و می توانید شما هم تبلیغات آن صفحه را در صفحه خود قرار دهید. برای اینکه مخاطبین تحت تاثیر شما قرار گیرند، می بایست تعداد فالوورهای شما بالا باشد تا از این طریق بتوانند به شما اعتماد کنند و محصولات شما را خریداری کنند و یا اگر یک بلاگر هستید، به تبلیغات شما توجه کنند و به این صورت درآمد شما رشد زیادی به خود ببیند.


[ بازدید : 29970 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 6 آبان 1402 ] [ 17:21 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

افزایش هوش مالی در کودکانیکی از مهمترین کارهایی که کودکان می توانند در بزرگسالی برای موفقیت انجام دهند تقویت هوش مالی آنهاست. متاسفانه در مدارس ایران نه درسی برای تقویت هوش مالی کودکان وجود دارد و نه آموزشی در این زمینه. به همین دلیل، بسیاری از والدین آینده به دنبال آموزش های مرتبط با مدیریت مالی برای فرزندان خود هستند. امروزه با توجه به اهمیت هوش مالی در کودکان، روش های زیادی برای تقویت آن معرفی شده است که در این مقاله بیشتر با آنها آشنا می شویم؛ پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت آموزش سواد مالی به کودکان

مسائل مالی در دنیای امروز بسیار مهم است و یکی از دغدغه های والدین امروزی تامین مالی فرزندانشان است. اما مسلماً هیچ پدر و مادری نمی تواند تا آخرین لحظه زندگی در کنار فرزند خود بماند، بنابراین پرورش هوش مالی کودک بسیار مهم است. بنابراین، به عنوان والدین باید هر چه زودتر با فرزندتان درباره پول صحبت کنید و سواد مالی او را افزایش دهید.

هوش مالی چیست؟

بهره هوشی مالی را نمی توان تعریف کرد زیرا تعریف مشخص و واحدی وجود ندارد. اما به طور کلی می توان هوش مالی را یافتن راه ها و راه های مختلف کسب درآمد در مدت زمان کوتاه دانست. در واقع رفتاری که فرد در زمان بحران های مالی از خود نشان می دهد و دانش و اطلاعاتی که از آن دارد را می توان هوش اقتصادی یا هوش مالی نامید. تقویت سواد مالی کودکان نیز بسیار مهم است و والدین باید بتوانند با استفاده از راهکارهایی مانند جذاب کردن ریاضی با بازی، مهارت های سواد مالی لازم را در کودکان تقویت کنند.

چگونه هوش مالی کودکان شیراحمدی را بالا ببریم؟

امروزه که مسائل مالی در جامعه اهمیت زیادی دارد، باید از ابتدای زندگی به فرزندان خود هوش مالی را آموزش دهیم. راه های زیادی برای تقویت هوش مالی در کودکان وجود دارد که اگر به درستی اجرا شود، تاثیر بسیار مثبتی در این زمینه دارد. در متن زیر راه‌هایی را برای تقویت هوش مالی در کودکان بررسی می‌کنیم تا شما را یک قدم به ایفای نقش والدین در موفقیت فرزندانتان نزدیک‌تر کنیم. در نظر داشته باشید که ادامه استفاده از این روش ها بسیار مهم است و باید به طور مرتب تکرار شوند تا اثربخشی و کارایی لازم را داشته باشند.

از خودت شروع کن

برای تقویت هوش مالی فرزندانتان باید از خودتان شروع کنید و روش های مدیریت مالی خود را تغییر دهید. کودکان بیشتر از دیگران از والدین خود می آموزند و اگر والدین درست رفتار کنند و پول خود را به درستی مدیریت کنند، فرزندان از آنها یاد می گیرند و سعی می کنند مانند آنها رفتار کنند. پس اگر می خواهید فرزندتان از هوش مالی بالایی برخوردار باشد، خودتان این ویژگی را ایجاد کنید.

توضیح دهید که چگونه پول به دست می آید

یکی از مفیدترین راه ها برای تقویت هوش مالی کودکان این است که توضیح دهید پول از کجا می آید. این خوب است که فرزند شما بداند که شخصی برای انجام کار دستمزد می گیرد و شما باید برای آن سخت تلاش کنید. این توضیحات می تواند ارزش پول را برای فرزند شما روشن کند. می‌توانید برای کمک به بچه‌هایتان در کارهایی مانند شستن ماشین پولی بپردازید تا بتوانند در مورد نحوه کسب درآمد بیشتر بیاموزند.

پول دادن به بچه ها در زمان های مختلف

در بیشتر موارد، کودکان هدایای مختلفی دریافت می کنند که باعث خوشحالی آنها می شود، اما این بار می توانید به جای هدایای مختلف، پول هدیه را برای آموزش شمارش به کودک خود انتخاب کنید. وقتی فرزند شما پول خود را داشته باشد، یاد می گیرد که چگونه بهتر و سریعتر از آن استفاده کند. برای اطلاع از نحوه هدیه دادن به کودکان، مقاله روانشناسی هدیه دادن به کودکان را ببینید.

مشارکت کودک در بودجه مالی

یکی دیگر از راه های تقویت هوش مالی کودکان، مشارکت دادن آن ها در کارهای روزمره مانند پرداخت اقساط و صدور قبوض است. این به کودک این امکان را می دهد که به مسائل عینی تری نگاه کند و هزینه های خود را مدیریت کند. البته حتماً این کار را با آرامش و بدون استرس انجام دهید تا کودک دچار استرس نشود. با مشارکت دادن او در تصمیم گیری های مالی، به افزایش اعتماد به نفس کودک نیز کمک می کنید.

نحوه استفاده از پول برای نفقه را توضیح دهید

مبلغی را به عنوان کمک هزینه به کودک اختصاص دهید تا بتواند بخشی از هزینه ها را خودش تامین کند. همچنین باید به فرزند خود بیاموزید که مخارج خود را مدیریت کند و کمک هزینه هایی را برای دوام آنها در یک دوره زمانی صرف کند. با استفاده از این روش، فرزند شما تقسیم هزینه ها و حذف هزینه های اضافی در صورت لزوم را می آموزد.

پول جیبی بچه ها را مدیریت کنید

همه والدین وظیفه دارند به فرزندان خود بیاموزند که چگونه پول خود را مدیریت کنند. اما برای تقویت هوش مالی فرزندانمان باید با محاسباتی برای این نگهداری پول در اختیار آنها قرار دهیم. به عنوان مثال، به فرزندتان بگویید که پولش را به صورت گروهی قرار دهد و آن را برای پایان ماه ذخیره کند. این ماشین حساب می تواند به فرزندان شما نحوه بودجه بندی را آموزش دهد و روشی عالی برای آموزش مهارت های حل مسئله به کودکان و نوجوانان است.

معرفی بازی های آموزشی هوش مالی کودک زهرا شیراحمدی برای بچه ها

یکی از بهترین راه ها برای تقویت هوش مالی کودکان انجام بازی های مختلف است. کودکان عاشق بازی هستند و بسیاری از مهارت های زندگی را از طریق بازی یاد می گیرند. والدین همچنین می توانند از این بازی برای بهبود هوش مالی فرزندان خود و آموزش مهارت های سرمایه گذاری به آنها استفاده کنند. برخی از بازی‌های زیر را که برای تقویت هوش مالی و آگاهی مالی کودکان عالی هستند، بررسی کنید تا بتوانید آنها را بهتر بشناسید.

بازی پس انداز برای خرید عروسک

دو بطری را انتخاب کنید:

در یکی، تصویری از اسباب بازی مورد علاقه کودک را پست کنید و دیگری را مامور جمع آوری پول کنید.

به فرزندتان بگویید مقداری از کمک هزینه خود را به خرید عروسک اختصاص دهد و مبلغ دیگری را برای جمع آوری آن اختصاص دهد.

در این صورت کودک فرآیند زمان سرمایه گذاری را درک می کند و سعی می کند بین دخل و خرج تعادل برقرار کند

یک فروشگاه در خانه باز کنید

یکی از بازی هایی که می توانید در خانه با فرزندان خود انجام دهید و مدیریت مالی را به آنها آموزش دهید، راه اندازی فروشگاه در خانه است. بازی نیازی به هزینه اضافی ندارد و می توانید با انجام کارهای زیر این کار را انجام دهید:

از کودک خود بخواهید با دستان خود کاردستی ایجاد کند و سپس از تلاش او قدردانی کنید.

با اسباب بازی های او یک فروشگاه اسباب بازی بسازید و با قیمت هر کدام به او کمک کنید. همچنین می توانید با فروش اسباب بازی های قدیمی اش خرید عروسک جدید مورد علاقه اش را به او بیاموزید.

او با استفاده از این روش ها ارزش پول را یاد می گیرد و مهارت های معامله گری را می آموزد.

بازی تخته انحصار یا Aeropoly برای بچه ها

بازی دیگری که می تواند به بچه ها کمک کند هوش مالی خود را بهبود بخشند، بازی Monopoly است. این بازی که سالهاست وجود دارد، می تواند به بچه ها کمک کند تا چیزهایی مانند سرمایه گذاری و پس انداز پول را به طور عینی یاد بگیرند.


[ بازدید : 201 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 30 شهريور 1402 ] [ 15:27 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

آهنگ جدید گرشا رضایی به نام مگه پاییز اومده


متن آهنگ مگه پاییز اومده گرشا رضایی


کم خاطره با تو زیر بارون ندارم بگو کجایی چترمو برات بیارم!♫!

خودت که میدونی خودت که میدونی دوست دارم !♫!

لعنت به من که نفست بنده به جونم میرم لب دریا شاید زنده بمونم!♫!

خدا که میدونه خدا که میدونه دوست دارم !♫!!♫!

اگه بارون بزنه با یاد تو دیوونه میشم!♫!

همش از خدا میخوام معجزه شه برگردی پیشم!♫!

اگه بارون بزنه اگه بارون بزنه !♫!

وقتی بارون میزنه دلم بازم آتیش میگیره!♫!

تو بهم بگو چرا خاطره هات یادم نمیره!♫!

بگو بارون بزنه بگو بارون بزنه !♫!

مگه پاییز اومده پیچیده عطرت تو خیابون!♫!

منو دنبال خودت تو این خیابونا نگردون!♫!

مگه پاییز اومده مگه پاییز اومده!♫!

آره پاییز اومده بهارمو ازم بگیره!♫!

همون آرامشی که ندارمو ازم بگیره!♫!

آره پاییز اومده آره پاییز اومده!♫!

اگه بارون بزنه با یاد تو دیوونه میشم

همش از خدا میخوام معجزه شه برگردی پیشم!♫!

اگه بارون بزنه اگه بارون بزنه !♫!

وقتی بارون میزنه دلم بازم آتیش میگیره!♫!

تو بهم بگو چرا خاطره هات یادم نمیره!♫!

بگو بارون بزنه بگو بارون بزنه !♫!

آهنگ جدید گرشا رضایی به نام مگه پاییز اومده


[ بازدید : 116 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 25 شهريور 1402 ] [ 9:52 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

قاتل کیست تخمدان [بهترین درمان خانگی کیست تخمدان]


امروز آمده‌ایم که بررسی کنیم و ببینیم قاتل کیست تخمدان چیست؟ در ابتدا لازم است بدانید که عواملی که به رشد و تشکیل کیست‌های عملکردی تخمدان منجر می‌شوند، اغلب به تغییرات هورمونی برمی‌گردند. عدم توازن در سطوح هورمونی ممکن است باعث اندازه‌گیری و دردناک شدن این کیست‌ها شوند. در واقع، کیست‌های تخمدان ممکن است بدون نیاز به جراحی یا مداخله دارویی، کوچک‌تر شده و خودبه‌خود رفع شوند. تنها کافی است یک محیط هورمونی در داخل بدن شکل‌گیری کند که تنظیم‌کنندة رشد هورمون‌ها باشد. درمان خانگی کیست تخمدان را در این مطلب از جوان ایرانی بخوانید.


چگونه می‌توان کیست تخمدان را در خانه درمان کرد؟

بعضی از روش‌های خانگی که معمولاً پیشنهاد می‌شوند، شامل مصرف مواد گیاهی مانند زردآلو، آویشن، زنجبیل، چای سبز و آلوئه‌ورا، استفاده از تکنیک‌های گرمایی مانند کمپرس گرم و ماساژ شکم هستند.


ممکن است درمان‌های طبیعی و خانگی وجود داشته باشند که می‌توانند به کنترل رشد کیست‌های تخمدان کمک کنند، اما گاهی پیش آمده که تأثیر عمده‌ای در درمان کلی ندارند پس حتماً با یک متخصص در ارتباط باشید.


اگر شما دچار کیست تخمدان شده‌اید، اهمیت پیگیری سریع و مؤثر درمان خود را درک کرده و از راهکارهای طبیعی برای بهبود استفاده کنید. اصلاح رژیم غذایی از اولین و مهم‌ترین قدم‌های درمان کیست تخمدان است.


توجه داشته باشید برخی افراد نقش تغذیه در درمان این بیماری را نادیده می‌گیرند و به‌جای آن، به مصرف داروها و قرص‌ها روی می‌آورند.


روش‌های مؤثر برای درمان کیست تخمدان در خانه

در این بخش به انواع روش‌های مؤثر برای درمان کیست تخمدان در خانه اشاره می‌کنیم. درحالی‌که بسیاری از زنان مبتلا به کیست تخمدان، تنها با رعایت یک تغذیه صحیح و بدون نیاز به داروهای پیشگیری از بارداری، توانسته‌اند کیست‌های خود را درمان کنند. این روش‌ها شامل موارد ذکر شده در ادامه مطلب می‌شوند.


سولفات منیزیم

نمک اپسوم (سولفات منیزیم) به‌عنوان یک درمان تسکین‌دهنده برای درد و علائم کیست تخمدان بسیار مؤثر است. این نمک حاوی مقدار زیادی منیزیم است که عضلات را شل می‌کند و در نتیجه درد را کاهش می‌دهد.


یک پیمانه نمک اپسوم را درون وان حاوی آب گرم بریزید. ۵ تا ۱۰ قطره از عصاره‌های معطر اسطوخودوس، گل رز یا یاسمن به آب اضافه کنید.


آب را مخلوط کنید تا نمک‌ها حل شوند و سپس به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در آب وان بنشینید. این روش را روزانه یکبار تکرار کنید.


چای بابونه

در واقع چای‌های گیاهی مثل چای بابونه نیز جزو روش‌های خانگی درمان کیست تخمدان و کاهش درد آن محسوب می‌شوند. خاصیت آرامش‌بخشی چای بابونه می‌تواند درد را کاهش داده و به فرد آرامش بخشد. همچنین، تحریک جریان خون و تنظیم قاعدگی‌های نامنظم ناحیه لگنی و رحم را تسهیل می‌کند.


دو قاشق‌چای‌خوری از چای بابونه خشک را با یک فنجان آب جوش مخلوط کنید. سپس فنجان را پوشش دهید و پنج دقیقه منتظر بمانید تا چای بابونه به‌خوبی درون آب جذب شود. شما می‌توانید روزانه ۲ تا ۳ فنجان از این چای بابونه مصرف کنید، تا وقتی که مشکل شما حل شود.


خارج نمودن استروژن اضافی

سبزی‌های سبز مانند جوانه‌های بروکسل، کلم‌پیچ، اسفناج، کلم‌بروکلی و دیگر سبزی‌ها که دارای دی‌اندولی متان DIM هستند و در تنظیم ترتیبات هورمونی بدن و کاهش استروژن اضافی بسیار مؤثرند، می‌توانند در درمان خانگی کیست تخمدان مفید باشند. تلاش کنید که از این نوع سبزی‌ها در تمام وعده‌های غذایی‌تان استفاده کنید.


تمیز کردن کبد

به‌جای تمرکز بر روی محصولات با عنوان سم‌زدای کبد که در بازار موجود هستند، برای بهبود عملکرد کبد به تغذیه مناسب توجه کنید.


بنابراین، به‌جای استفاده از چای‌ها یا مکمل‌های غذایی سم‌زدا، مصرف بیشتر تخم‌مرغ (که حاوی پروتئین‌های ضروری برای بدن است)، سبزیجات سنگین با تری‌پپتید مانند آووکادو و مارچوبه، و غذاهایی دارای میزان زیادی سلنیوم مانند بادام برزیلی و جو دوسر را در نظر بگیرید.جوان ایرانی (irjavan.com)


بادام

آیا می‌دانستید بادام مقدار زیادی منیزیم معتبر دارد؟ این محصول می‌تواند در تسکین درد مفید باشد. هر ۱۰۰ گرم بادام خام، حاوی ۲۷۰ میلی‌گرم منیزیم است.


ممکن است که پیش‌تر درباره تأثیر بادام بر درد قاعدگی شنیده باشید و بدانید که مصرف مکمل‌های منیزیم تأثیر چشمگیری در درد‌های شدید دارند.


افزایش مصرف فیبر

تحقیقات نشان داده است که رژیم غذایی با فیبر غنی می‌تواند از طریق کاهش جذب ثانویه استروژن، به کاهش ابتلا به بیماری‌های مرتبط با استروژن مانند سیست و سرطان سینه کمک کند.


میوه‌ها و سبزیجات بهترین منابع فیبر هستند. در تغذیه‌های خود به سالاد‌ها، سوپ‌ها و اسموتی‌ها دانه‌های کتان اضافه کنید. مصرف روزانه یک گلابی می‌تواند یک منبع خوب برای تأمین نیازهای فیبری بدن شما باشد.


کاهش وزن

همان‌طور که می‌دانید، چاقی علت بسیاری از بیماری‌ها از جمله کیست تخمدان محسوب می‌شود. کاهش وزن می‌تواند به خانم‌های چاق کمک فراوانی کند تا هورمون‌ها را تنظیم کنند، از ایجاد کیست‌های بیشتر جلوگیری کنند و بهبود درد و خستگی را تجربه کنند.


این پروسه از طریق رژیم‌های لاغری میسر می‌شود، اما برای خانم‌هایی که با سندروم تخمدان پلی‌کیستیک مبتلا هستند، ممکن است تا حدودی دشوار و طولانی باشد.


چای زنجبیل

یکی دیگر از موادی که می‌تواند قاتل کیست تخمدان باشد چای زنجبیل است. این چای می‌تواند به‌عنوان یک مسکن گیاهی برای درمان کیست‌ها و تسکین از دردها و گرفتگی‌های عضلانی مؤثر باشد.


علاوه بر این، چای زنجبیل دارای ویژگی‌های ضد اکسیدانی و ضد‌سرطانی است. طبق یک تحقیق انجام شده در این زمینه، زنجبیل توانست رشد سلول‌های سرطانی تخمدان را متوقف نماید.


تنظیم رژیم غذایی

بهتر است از مصرف غذاهای دارای کربوهیدرات پرهیدراته و همچنین فست‌فودها، پرهیز کنید. به‌جای آن، به غذاهایی برای شما یک رژیم غذایی مناسب را می‌سازند روی آورید و از آن‌ها استفاده نمایید تا به بهبودی برسید.


مضرات برای کیست تخمدان

همان‌طور که اشاره شد، تغییر در تغذیه از راهکارهای مؤثر برای درمان کیست تخمدان به شمار می‌رود. در ادامه به بررسی مواردی که باید از خوردن آن‌ها اجتناب کنید، پرداخته‌ایم.


مواد نگهدارنده

همه مواد نگهدارنده دارای مواد افزودنی و نگهدارنده هستند که نباید بخورید. غذاهایی که در کارخانه‌ها تولید می‌شوند و ماندگاری بیشتری داشته باشند، معمولاً شامل مواد نگهدارنده هستند. به‌عنوان‌مثال، انواع کنسروها و آب‌های معدنی نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

پرهیز از غذاهای غلیظ و سنگین

غذاهایی مانند پیتزا، الویه، حلیم، آش رشته، ماکارونی، لازانیا، کله‌پاچه، حلوا، شیرینی‌تر، موز، انبه و لوبیا به دلیل غلظت بالا در این دسته قرار می‌گیرند.


اجتناب از مصرف هم‌زمان برخی مواد

از مصرف شیر، میوه و تنقلات باهم اجتناب کنید؛ زیرا هم‌زمان هضم این موارد توسط گوارش بسیار دشوار است. می‌توانید شیرموز یا شیر پسته را به‌جای شیر مصرف کنید تا هم‌زمانی مصرف را کاهش دهید.


نکته دیگر اینکه از مصرف هم‌زمان شیر و سالاد یا سبزی خوردن خودداری کنید. بهتر است سبزی‌ها و سالادها را نیم ساعت بعد از وعده‌های غذایی مصرف کنید.


پرخوری ممنوع

از خوردن درهم خوری و پرخوری خودداری کنید؛ زیرا هضم گوشت توسط دستگاه گوارش تا ۱۲ ساعت طول می‌کشد؛ بنابراین اگر گوشت مصرف کرده‌اید، باید صبورانه منتظر هضم شدن آن باشید.


پرهیز از مصرف غذاهای سرد و بلغم آور

موادی مانند ماست، دوغ، خیار، گوجه‌فرنگی، برنج، ماهی، کدو، کاهو، کیوی، گیلاس، هلو و آلو برای کیست تخمدان ضروری نیستند.


اگر مصرف آن‌ها را تمایل دارید، حتماً آن‌ها را با مصلح مصرف کنید. ادویه‌جات گرم و خشک معمولاً از موارد ضرر آور برای این بیماری هستند. به‌عنوان‌مثال، عسل، زعفران، زیره، زنجبیل، سیاه‌دانه، هل، دارچین، نعناع و زنیان تا حدودی تأثیر مضر این مواد را کاهش می‌دهند.


کاهش مصرف مواد قندی

یکی از موادی که تشدیدکننده کیست تخمدان است، مصرف مواد قندی مانند شکر و قند است. کاهش مصرف قند و شکر بهبود وضعیت کیست‌ها را تسریع می‌کند؛ بنابراین توصیه می‌شود مصرف بستنی، مربا و شکلات شیرین را به حداقل برسانید یا به‌صورت کلی از مصرف آن‌ها اجتناب کنید.


مواد غذایی مفید برای کیست تخمدان

به مصرف سکنجبین عادت کنید؛ مصرف سکنجبین به همراه سرکه و شکر یا سرکه و عسل می‌تواند در درمان کیست تخمدان مفید باشد.

می‌توانید سبزی‌خوردن و زیتون‌پرورده را با رب انار ترکیب کرده و مصرف کنید.

رعایت اصول بهداشتی در درمان کیست تخمدان

برای درمان کیست تخمدان در طب سنتی، مهم است اصول بهداشتی زیر را رعایت کنید:


از لباس‌های نخی استفاده کنید تا ناحیه تناسلی خود را تنفس داده و تهویه داشته باشید.

از دستمال‌کاغذی صنعتی برای خشک کردن ناحیه تناسلی استفاده نکنید.

برای راه‌رفتن روی سطوح مثل سرامیک و پارکت از دمپایی استفاده کنید.

ناحیه کمر و رحم را با پارچه‌های گرم پوشانده و حفاظت کنید.

اجتناب از شستشوی دستگاه تناسلی با آب سرد و نشستن در مکان‌های سرد توصیه می‌شود؛ این موارد در درمان کیست تخمدان به‌ویژه در زمینه طب سنتی مؤثر هستند.

نتیجه نهایی

متأسفانه، کیست تخمدان یک اتفاق رایج در زندگی بسیاری از زنان است. درحالی‌که اکثر کیست‌ها بی‌ضرر هستند و به‌خودی‌خود برطرف می‌شوند، درک علل بالقوه، علائم و مدیریت مناسب آن‌ها بسیار مهم است.


اگر مشکوک هستید که کیست تخمدان دارید یا علائمی را تجربه می‌کنید قبل از استفاده از روش‌های ذکر شده در محتوا قاتل کیست تخمدان، به دنبال یک متخصص باشید.


به یاد داشته باشید که هر مورد منحصربه‌فرد است و متخصص از طریق مناسب‌ترین اقدام بر اساس شرایط فردی شما را راهنمایی می‌کند.


قاتل کیست تخمدان [بهترین درمان خانگی کیست تخمدان][ بازدید : 121 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 22 شهريور 1402 ] [ 10:10 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

????? ??????? ???? ????? ???? ????


همه چیز درباره پاکسازی پوست صورت مردان

دوران درمان های زیبایی فقط زنانه گذشته است و این روزها مردان بیشتری به دنبال درمان هایی برای افزایش سلامت و زیبایی پوست خود هستند! بنابراین، اگر در این مرحله با اصطلاح پاکسازی پوست صورت مواجه شدید. اصلا تعجب نکنید. زیرا در بین آقایان بسیار محبوب شده است و بسیاری از آرایشگاه ها و اسپاهای مردانه خدمات مختلفی در زمینه مراقبت از پوست صورت آقایان ارائه می دهند.

اگر می خواهید در مورد پاکسازی صورت آقایان و مراحل و فواید انجام آن بیشتر بدانید، در ادامه این قسمت با zibamun.com همراه باشید.

پاک کننده صورت مردانه چیست؟

برای درک بهتر این مشکل، یک پاکسازی و پاکسازی معمولی صورت را تصور کنید که فقط کمی با نیازهای منحصر به فرد مردان سازگار است. لوازم آرایشی مردانه و زنانه اساساً یکسان هستند، اما روی مسائلی تمرکز کنید که ممکن است برخی از مردان با آن دست و پنجه نرم کنند، مانند سوختگی با تیغ، موهای رشد کرده، پوست کدر و حساسیت.

فیشال برای مردان نه تنها آرامش بخش است، بلکه ترمیم کننده است. اگر از روغن‌های ضروری استفاده می‌شود، معمولاً با رایحه‌های آرام‌بخش و آشنا مانند چوب صندل و سدر همراه هستند.

به طور کلی، ده‌ها روش مختلف پاکسازی صورت برای مردان وجود دارد، اما اکثر درمان‌های صورت مردانه، تکنیک‌های ماساژ را با پاک‌سازی عمیق ترکیب می‌کنند تا ضمن حفظ طراوت و شادابی، شفافیت و جوانی را به پوست مردان بیاورند.

در حین پاکسازی صورت مردان چه اتفاقی می افتد؟

اگر برای اولین بار می خواهید فیشور انجام دهید، باید بدانید که صورت مردانه شما برای اولین بار کاملاً استراحت و جوانسازی می شود. این اغلب با پاکسازی عمیق و حذف سلول های مرده پوست شروع می شود. قبل از استفاده از تونر از بخار برای کمک به لایه برداری برای پاک کردن منافذ مسدود شده استفاده کنید. معمولاً می توانید انتظار ماساژ ملایم صورت، گردن و پشت را در حین انجام خدمات صورت داشته باشید.

چرا مردان باید فیشال انجام دهند؟

صورت برای همه است، چه مرد و چه زن. آرایش صورت مردانه نیازهای خاص پوست آنها را برآورده می کند. اگر پوست شما کاملا ضخیم است، شاید پوست مردان 25 درصد ضخیم تر باشد. این تنها تفاوت نیست. چگالی کلاژن بالاتری دارد و روغن سبوم بیشتری تولید می کند که می تواند منجر به جوش شود. به همین دلیل است که شستشوی صورت مردانه وجود دارد.

همچنین فرصتی برای لایه برداری نیمه بالایی صورت به همان روشی است که نیمه پایینی لایه برداری می شود (لیفت صورت پوست را لایه برداری می کند).

علاوه بر این، مراقبت از پوست صورت معمولاً شامل استفاده از مرطوب‌کننده‌ها، سرم‌ها و تونرهای عالی می‌شود و متخصص می‌تواند شما را به بهترین و مناسب‌ترین انواع این محصولات برای شرایط پوستی شما راهنمایی کند. بهترین مراقبت از پوست در خانه

در طول درمان صورت، ماساژ صورت دریافت خواهید کرد. تحقیقات نشان می دهد که ماساژ صورت می تواند به سفت شدن پوست و جلوگیری از چین و چروک از جمله پای کلاغی کمک کند.

آیا پوست ختنه گاه مردان باید قبل از انجام فیشال صاف شود؟

به طور کلی، لازم نیست قبل از تماس با متخصص صورت مردانه، کل ریش یا ته ریش خود را بتراشید. از طرف دیگر، صورت ریشو مانند مردان ایده بسیار خوبی است زیرا محصولات استفاده شده نیز می تواند برای موهای شما مفید باشد و آنها را سالم و نرم کند.

اما اگر می خواهید آن را درست کنید، مطمئن شوید که روز قبل آن را انجام داده اید. اگر در روز پاکسازی صورت خود را اصلاح کنید، ممکن است در طول آن بیشتر مستعد تحریک باشید، بنابراین بهتر است حداقل 24 ساعت قبل از استفاده از درمان های موضعی صبر کنید.

سطح پوست از چه چیزی تشکیل شده است؟

پاکسازی صورت مردانه شامل مراحلی مانند پاکسازی، لایه برداری، ماساژ، کرم، بخارپز و ماسک صورت می باشد. انواع مختلفی از فیشال صورت بسته به اهداف پوست شما وجود دارد. همچنین یکی از تفاوت های اصلی این است که پاکسازی صورت مردان می تواند به مشکلاتی مانند سوختگی تیغ و موهای زیر پوستی کمک کند.

مردان چند بار باید کرم صورت بزنند؟

در حالت ایده آل، هم مردان و هم زنان باید هر 4 تا 6 هفته یکبار صورت خود را تمیز کنند. با این حال، همه نمی توانند بیشتر به روش های زیبایی متوسل شوند، بنابراین انجام آن 4 بار در سال یا یک بار در فصل نیز تمرین خوبی است.

فواید پاکسازی پوست صورت مردان

حتی اگر اعتراف نکنند، مردان بیشتر از خودشان به فکر بدن و سلامتی خود هستند. دندانپزشکان توصیه می کنند که پاکسازی صورت برای مردان به همان اندازه مهم است که برای زنان - اگر نه بیشتر!

در اینجا برخی از مهم ترین دلایلی که مردان باید از آرایش صورت استفاده کنند، آورده شده است:

1. به باز کردن منافذ پوست و کاهش اندازه آنها کمک می کند.

مردان پوست زبرتر و منافذ بزرگتری دارند که منجر به دید بیشتر و قرار گرفتن بیشتر در معرض آلودگی و کثیفی می شود. پوست مردان به دلیل سطوح بالاتر تستوسترون نسبت به زنان، چربی بیشتری نسبت به زنان تولید می کند و این میزان چربی بیشتر همراه با منافذ بزرگتر می تواند منجر به مسدود شدن منافذ، جوش های سر سیاه و آکنه شود.

فیشال می تواند به باز شدن منافذ و کاهش اندازه منافذ کمک کند. این می تواند به جلوگیری از مشکلات پوستی بیشتر مانند لکه ها، لکه های پیری، آکنه و سایر مشکلات کمک کند. حتی اگر فردی از خشکی پوست رنج می برد، باز هم درمان مخصوص صورت برای او وجود دارد که می تواند به مرطوب شدن پوست کمک کند. به همین دلیل است که برای مردان مراجعه به متخصص زیبایی بسیار مهم است. آنها به شما کمک می کنند تا بهترین درمان را برای نگرانی مورد نظر خود تعیین کنید.

2. تجربه اصلاح صاف

مرد هر چند بار هم که اصلاح کند، باز هم پوستش دچار سوختگی با تیغ، سوختگی و التهاب می شود. فیشال‌ها می‌توانند به از بین بردن این عوارض جانبی اصلاح کمک کنند و پوستی صاف‌تر به شما بدهند. هر چه پوست شما صاف تر باشد، اصلاح بهتری خواهید داشت.

بخشی از مراقبت از صورت شامل آرایش است که می تواند به آماده سازی پوست برای خلاص شدن از شر موهای زائد کمک کند. این بدان معنی است که موهای ملتهب به آکنه یا سایر علائم قابل توجه تبدیل نمی شوند.

3. آموزش بهتر در زمینه مراقبت از پوست

یک متخصص زیبایی و صورت واجد شرایط این مسئولیت را دارد که در مورد پوست شما و نحوه برخورد با مسائلی که بیشتر شما را تحت تاثیر قرار می دهد آشنا شود. اگر مردی در مورد مراقبت از پوست خود چیزی نداند، می توانند به او یاد دهند که چگونه از صورت خود به بهترین شکل مراقبت کند. آنها می توانند چهره های مختلف، محصولات تخصصی و نحوه استفاده از همه آنها را پیشنهاد دهند.

داشتن یک برنامه منظم مراقبت از پوست پس از انجام صورت بسیار مهم است. به طور کلی، بهبود ظاهر پوست می تواند به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما کمک کند.

چگونه پوست مردان را تمیز کنیم؟

قبل از شروع کار با صورت مردانه، درمانگر پوست شما را با استفاده از تکنیک نقشه برداری پوست ارزیابی می کند. برای این منظور، ظاهر پوست شما با توجه به نوع پوست و شرایط خاص، زیر یک لنز به دقت بررسی می شود:

پوست خشک

جوش های فعال

جوش های سر سیاه (نقاط سیاه)

مویرگ های گشاد شده

miia (لکه های سفید زیر پوست)

رنگدانه های تره

خطوط ظریف

خطوط عمیق

حساسیت و قرمزی

نواحی مختلف صورت شما ممکن است شرایط پوستی متفاوتی داشته باشند و درمانگر شما درمان را برای شرایط خاص شما بر اساس نوع پوست شما تنظیم می کند.

مرحله اول: پاکسازی پوست

پوست شما با یک شوینده مخصوص مناسب با نوع پوست و ویژگی های پوست شما کاملا تمیز می شود.

مرحله دوم: رهاسازی

درمانگر از این محصول برای لایه برداری لایه بالایی استفاده می کند. نشان دادن سلول های جدید و روشن تر پوست در زیر این کار بلافاصله پوست شما را روشن تر و جوان تر نشان می دهد.

مرحله سوم: بخار

سپس صورت شما در معرض بخار قرار می گیرد تا منافذ پوست شما باز شود. ایده این است که پوست خود را برای جذب مواد مغذی که درمانگر برای درمان بیماری های پوستی ذکر شده در بالا از طریق ماسک ها و سرم ها استفاده می کند، آماده کنید.

مرحله چهارم: استخراج

سپس جوش های سرسیاه، سرسفید، جوش ها و گرفتگی ها را از طریق منافذ از منافذ پاک می کند.

مرحله پنجم: ماساژ صورت یا ماساژ نقطه فشار

بسته به وضعیت فعلی پوست، درمانگر از یک سرم مخصوص برای درمان این بیماری، تغذیه و تجدید ظاهر پوست شما استفاده می کند. سرم با استفاده از ماساژ نقطه فشار یا ماساژ صورت اعمال می شود.

مرحله ششم: از ماسک صورت استفاده کنید

این ماسک با توجه به وضعیت پوست و نوع پوست شما ساخته می شود. این ماسک با موادی ساخته شده است که برای مبارزه با مشکلات پوستی شما طراحی شده اند. بسته به شرایط پوستی که نیاز به درمان دارد، مواد مختلفی را می توان در نواحی مختلف صورت شما اعمال کرد. ماسک به مواد موجود در سرم استفاده شده در مرحله 5 کمک می کند تا به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کند.

مرحله هفتم: از تونر استفاده کنید

سپس یک تونر روی پوست اعمال می شود تا منافذ بسته شود و بافت و ظاهر پوست شما یکدست شود.

مرحله 8: مرطوب کنید

مرطوب کننده از پوست شما در برابر آفتاب و آسیب های محیطی محافظت می کند. نوع مرطوب کننده ای که استفاده می کنید به نوع و وضعیت پوست شما بستگی دارد.

خلاصه:

صرف نظر از سن و نوع پوست، واگذاری مراقبت از پوست به دستان حرفه ای نه تنها استاندارد جدید برای مردان است، بلکه یک ابزار آرامش بخش قدرتمند برای مردانی است که زمانی برای مراقبت از پوست ندارند. پس اگر به دنبال موثرترین راه برای نوسازی پوست طبیعی، افزایش طول عمر صورت و کاهش علائم پیری هستید، حتما شستشوی پوست صورت مردانه را در لیست کارهای مهم خود قرار دهید.

مراجعه به منبع: آموزش پاکسازی صورت تهران دکتر فاطمه حبشی


[ بازدید : 240 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 8 شهريور 1402 ] [ 8:44 ] [ برمک نیوز ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار عطر مردانه اورجینال انجام پروژه متلب نمای چوبی چوب نما مشاور گروپ لیزر فوتونا بلیط هواپیما تهران بندرعباس اسپیس تعمیرات تخصصی آیفون درمان قطعی خروپف اسپیس فریم اجاره اسپیس گلچین کلاه کاسکت تجهیزات نمازخانه مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]